Facebook: Kobiecość i Padaczka
Cennik i czas trwania wizyty –dotyczy wizyt zdalnych i stacjonarnych w Gabinetach w Łasku (ul. Kopernika 19) i Warszawie (ul. Pastewna 27c)
Wizyta pierwszorazowa: 290 zł (60 min.)
Wizyta kolejna: 250 zł (45 min.)
Wystawienie recepty pomiędzy wizytami: 50 zł
Jak się zapisać na wizytę?
1)Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska:
-Gabinet w Warszawie – 02-954 Warszawa, ul. Pastewna 27c
-Gabinet w Łasku – 98-100 Łask, ul. Kopernika 19 (40 km od Łodzi)
Wizyty zdalne i stacjonarne w Warszawie i Łasku proszę umawiać bezpośrednio w kalendarzu obok ->
2)Centrum Terapii Padaczki Neurosphera – 02-960 Warszawa, ul. Wiertnicza 133
W sprawie umówienia wizyty, cennika, szczegółów izytyi czasu jej trwania w CTP Neurosphera proszę skontaktować się telefonicznie bezpośrednio w przychodni: 22 498 64 44, 602 105 258
Jak przygotować się do wizyty?
Wizyta opiera się na dokładnej analizie historii choroby pacjenta i wykonanych badań dodatkowych, trwa 50 -60 min. Proszę o wstępne przygotowanie:
PADACZKA:
- skanów wszystkich dotychczas wykonanych badań EEG (wyników i zapisów), również tych najstarszych
- wykonanych badań rezonansu ( opisy i płyty CD)
- skanów istotnej dokumentacji medycznej związanej z padaczką ( np. karty informacyjne z pobytu w szpitalach, wyniki badań neuropsychologicznych)
- filmów z nagraniami napadów padaczkowych
- kalendarza napadów padaczkowych
MIGRENA:
- wykonanych badań obrazowych np. rezonansu, tomografii komputerowej ( opisy i płyty CD)
- skanów istotnej dokumentacji medycznej związanej z padaczką ( np. karty informacyjne z pobytu w szpitalach, wyniki badań neuropsychologicznych)
- kalendarza bólów głowy z ostatnich miesięcy
Po umówieniu wizyty zostaną Państwo poinformowani o sposobie przesłania dokumentacji.
Najczęściej Pacjenci zgłaszają się do mnie w celu:
-objęcia systematyczną opieką epileptologiczną
-konsultacji i optymalizacji dotychczasowego leczenia padaczki
-przygotowania do ciąży u kobiety z padaczką
-objęcia opieką epileptologiczną od momentu ciąży do momentu połogu
-porady dotyczącej wyboru antykoncepcji podczas przyjmowania leczenia przeciwpadaczkowego
-porady dotyczącej wskazań do leczenia operacyjnego padaczki
-optymalizacji leczenia migreny
Epileptolog łódzkie: #Pabianice #Sieradz #Zduńska Wola #Łask #Łódź
Migrena #LeczenieMigreny łódzkie: #Pabianice #Sieradz #Zduńska Wola #Łask #Łódź
Proszę o zadawanie pytań w polu znajdującym się poniżej:
Witam, mam pytanie odnośnie cennika wizyt:
Czy konsultacje w Łasku są w tej samej cenie co w Neurospherze?
Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, koszt wizyty w Łasku to 200zł. Pozdrawiam serdecznie
chciałbym pilnie skontaktować się z panią doktor w łasku w dn, 5.01.2019r w zwiazku z chorobą córki nie wiem czy to będzie możliwe ponieważ nie mogę się zarejestrować drogą tel.proszę o pomoc i informacje
Dzień dobry,w celu umówienia wizyty w Łasku proszę zadzwonić dzisiaj do sekretariatu między godzina 11h a 15h pod numer telefonu: 602 105 258.
Witam. Chciałabym dowiedzieć się czy Pani Doktor specjalizuje się w leczeniu padaczki powiązanej z naczyniakami mózgu? Mam jeszcze prośbę, gdyż chciałabym wiedzieć więcej informacji o padaczce a problemach z krążeniem. Czy to ma coś ze sobą wspólnego?
Czytałam artykuł na temat ataków przed miesiączką i dzięki niemu bardzo dużo się dowiedziałam. Nurtuje mnie jednak też to czy może to łączyć się także z jakąś choroba krążeniową, gdyż przed miesiączką mam ataki (ilość jest różna) i w tym czasie ból głowy się zmniejsza i jest praktycznie zerowy w czasie miesiączki(towarzyszy mi codziennie jakby migrena) w miejscu gdzie mam stwierdzonego naczyniaka. Po zakończonej menstruacji ten ból ponownie narasta (pulsuje, kloje, czuję jakby mi ktoś coś tam przeszkadzało zwłaszcza podczas ruchu) aż do czasu kolejnej miesiączki. Mam wiele objawów, które są w sumie nie wyjaśnione. Czy to ma ze sobą związek czy są to po prostu połączenie kilku chorób być może jeszcze nie stwierdzonych?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Dzień dobry, żeby ocenić czy naczyniak jest przyczyną występujących u Pani napadów padaczkowych należy przede wszystkim określić rodzaje napadów, obejrzeć wykonane badania obrazowe głowy i ocenić wszystkie dotychczasowe badania EEG. Jeżeli chodzi o miesiączkę, to zmiany hormonalne w okresie menstruacji mogą wpływać zarówno na częstość i nasilenie napadów padaczkowych jak i częstość i nasilenie ataków migreny – stąd najpewniej wahania intensywności jednych i drugich. Pozdrawiam serdecznie,
Pani Doktor ostatnio bardzo mnie zastanawia temat ciąży u kobiety z padaczką, (ściśle mówiąc u mnie właśnie ) bardzo martwi mnie fakt tego, że mogę dostać atak a podczas niego upaść, mogę równie chwilowo przestać oddychać co także wpłynie negatywne na dziecko. Jak mogę zorganizować opiekę w tym szczególnym okresie. Myślę o tym żeby dla dobra dziecka okres ciąży gdzie profesjonalna opieka jest na wyciągnięcie ręki. Czy można zorganizować to jakoś bardziej komfortowo ale również bezpiecznie ? Nie mam już pomysłu i proszę o pomoc 😉
Dzień dobry, poruszony przez Panią temat jest bardzo istotny, wymaga każdorazowo wnikliwego przedyskutowania z neurologiem obejmującym opieką kobietę przygotowującą się do ciąży. Mam w planie zorganizowanie warsztatów o tematyce macierzyństwa kobiety chorującej na padaczkę, już wstępnie na nie zapraszam. Chciałabym żeby było to interaktywne spotkanie kilku kobiet chorujących na padaczkę, w trakcie którego spróbuję odpowiedzieć na tak ważne pytania. Proszę śledzić wpisy na stronie Fb – kobiecość i padaczka. Pozdrawiam serdecznie,
Dzień dobry Pani Doktor, chciałabym, aby moja 40 -letnia pasierbica skorzystała z kolejnej szansy leczenia padaczki, 21 lat choroby, ona nie ma już nadziei na pizytywny efekt, a ja pragnę ją nakłonić. Czy Pani Doktor leczy także kobiety w tym wieku?
Oczywiście, zapraszam na konsultację